Reklam Dedektifi-9 Ağustos 2015 12:50 Logolu-Reklam Dedektifi Ali Atıf Bir Full view

Reklam Dedektifi-9 Ağustos 2015 12:50

Reklam, pazarlama ve medya dünyasına görüşleriyle yön veren Prof. Dr. Ali Atıf Bir, sektöre ışık tutmaya ve izleyiciyi aydınlatmaya devam ediyor.
Markalar, patronlar, reklamcılar, yapımcılar ve oyuncular Atıf Hoca’nın stüdyosuna konuk oluyor. Reklamlarla ilgili bilinen, az bilinen ve bilinmeyen gerçekler Reklam Dedektifi’yle ortaya çıkarılıyor.
Reklamlara dair merak edilenleri eğlendirerek öğreten Atıf Hoca’nın bu haftaki konukları Lera Fresca Dondurma reklamlarının yaratıcıları. Sanset Gıda ve Dondurma Kategorisi Pazarlama Müdürü Beyza Çağlar, Puck Communication Ajans Başkanı Haluk Erkmen ve Vine Fenomeni Oyuncu Aslı Bekiroğlu,
Vizyondaki eğlenceli ve dikkat çekici reklamlarıyla beğeni toplayan Lera Fresca’nın kampanya macerasını, Aslı’ya nasıl karar verdiklerini, çekimde neler olduğunu ve daha fazlasını Atıf Hoca’ya anlatıyorlar.
Ayrıca birbirinden eğlenceli ve öğretici reklam analizleri, ilginç bölümler ve Dedektif’in kendine has yorumlarıyla “Reklam Dedektifi” bomba gibi bir bölümle ekrana geliyor.
Muhteşem bir sohbet, keyifli bir program, reklama ve pazarlama iletişimine dair her şey bu ekranda sizleri bekliyor.
Unutmayın, “Olur Böyle Reklamlar, Atıf Hoca Yakalar”.


Leave a comment