Sadece Sinema-1 Mayıs 2015 19:05 Logolu-Sadece Sinema 1 Mayıs 2015 Ezgi Sütçü (1) Full view

Sadece Sinema-1 Mayıs 2015 19:05

Emre Budak’ın ilk yönetmenlik denemesi “Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Hikayesi”, film ekibi Sadece Sinema’ya konuk oluyor…

Vizyon Eleştiri bölümünde Yenilmezler Takımı’nın devam filmi “Yenimezler:Ultron Çağı” mercek altına alınıyor…

Görevimiz Tehlike serisinin beşincisinin yayınlanan ilk görüntüleri Sadece Sinema’da…

Sinema dünyasının nabzını tutan Sadece Sinema dopdolu içeriği ile sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Programımız, sinema tarihinin en heyecanlı aksiyon sahnelerine yer verme konusunda hayli iddialı olan Görevimiz Tehlike serisinin beşincisinin yayınlanan ilk görüntüleri ile başlıyor.

Emre Budak’ın ilk yönetmenlik denemesi “Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Hikayesi”, Ankara’nın Çinçin mahallesinde yaşayan bir grup arkadaşın hikayesini anlatan bir komedi. Cezmi Baskın ve Tuna Orhan’ın da yer aldığı projeyi, film ekibi Sadece Sinema’ya anlatıyor.

Yenilmezler takımının devam filmi bu haftanın hayli iddialı gişe canavarı olarak sinemaseverlerle buluşuyor. Ultron’a karşı güçlerini birleştiren kahramanların macerası üç boyutlu karşımızda. Yönetmen ise değişmiyor ve Joss Whedon bir kez daha yönetmen koltuğuna oturuyor. Filmin ayrıntılarını sinema yazarı Ali Ulvi Uyanık değerlendiriyor.

Öyle yapımlar var ki oyuncu kadrosuyla, özel efektleriyle, dekoru ve ihtişamıyla dünyanın merakla beklediği serilere dönüşüyor. Bu hafta gösterime giren Yenilmezler: Ultron Çağı da bu serilerden bir tanesi. Haftanın özel dosyasında gösterime girmesi için gün saydığımız, sonrasında defalarca izlediğimiz ‘’Sinemanın En Karlı Serileri’’ mercek altına alınıyor.

Sinema dünyasına dair son gelişmeleri, etkinlikleri ve güncel olayları merak edenler için Sadece Sinema, Ezgi Sütcü’nün sunumuyla 1 Mayıs Cuma 19.05’te TRT Haber’de…


Leave a comment