Sadece Sinema-17 Nisan 2015 19:05 Logolu-Senden Bana Kalan (1) Full view

Sadece Sinema-17 Nisan 2015 19:05

“Senden Bana Kalan” filminin başrol oyuncuları Ekin Koç ve Neslihan Atagül’le filmleri üzerine keyifli bir söyleşi…

Yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Sebahat ve Melahat filminin ekibi Sadece Sinema’ya konuk oluyor…
Sonsuz Bir Aşk Filmi Oyuncularıyla Söyleşi

Her hafta sinema dünyasının nabzını tutan, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla izleyenleri Beyazperdede bir yolculuğa çıkaran Sadece Sinema’yı Ezgi Sütcü hazırlayıp sunuyor.

Ekin Koç ve Neslihan Atagül gibi sinemamızın genç yüzlerinin rol aldığı “Senden Bana Kalan”ı oyuncuları anlatıyor.

Haftanın yerli komedi filminde, yapımcılığı Birol Güven üstleniyor. Trabzon’un bir köyünde, çalışmak için İstanbul’a giden kocalarının kendilerini aldattığını öğrenen Sebahat ve Melahat adlı iki yakın arkadaşın, büyük şehirdeki maceraları bol kahkaha vaadediyor. ‘’Sebahat ve Melahat’’ programımıza konuk oluyor.

Beş yıl önce izlediğimiz ‘’Sonsuz’’ filminin devamı sayılabilecek ‘’Sonsuz Bir Aşk’’ filmi geçen hafta gösterime girdi. Volkan ve Serhan’ın maceraları kaldığı yerden devam ediyor ve mikrofon film ekibine uzanıyor.

Vizyon Eleştiri bölümümüzde Çağdaş Amerikan edebiyatının önemli yazarlarından Philip Roth’un romanından uyarlanan “Dönüm Noktası” yer alıyor. Tükenme noktasına gelen ve yeteneğini anlaşılmaz şekilde yitiren bir oyuncunun, hayata tutunma çabasını anlatan filmi sinema yazarı Mehmet Açar mercek altına alıyor.

Sinema dünyasına dair son gelişmeleri, etkinlikleri ve güncel olayları merak edenler için Sadece Sinema, Ezgi Sütcü’nün sunumuyla 17 Nisan Cuma 19.05’te TRT Haber’de…


Leave a comment