Sadece Sinema-20 Haziran 2015 19:05 Logolu-Ezgi Sütçü 3 Full view

Sadece Sinema-20 Haziran 2015 19:05

İzlandalı yönetmen Baltazar Kormakur’un “Everest”, Cannes film festivalinden ödüllerle dönen “Kabile” ve Kutluğ Ataman’ın merakla beklenen filmi “Kuzu”
Sadece Sinema’da…

Vizyon Eleştiri bölümünde Yılın merakla beklenen Pixar Stüdyosu animasyonu “Ters Yüz” mercek altına alınıyor…

Sinemanın en güzel düğün sahnelerinden oluşan
oluşan özel bir dosya…

Sinema dünyasının nabzını tutan Sadece Sinema dopdolu içeriği ile sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Bu hafta programımızı İzlandalı yönetmen Baltazar Kormakur’un “Everest” filminden yayınlanan ilk fragmanıyla açıyoruz.
Film boyunca işaret dilinin kullanıldığı ve geçtiğimiz yıl Cannes film festivalinden ödüllerle dönen “Kabile” filmi bu hafta vizyon listemizdeki ilgi çekici yapımlardan biri olarak yer alıyor.

Gösterimi yönetmenin annesinin vefatı sebebiyle ertelenen ve Antalya film festivalinden beş ödülle dönen Kutluğ Ataman’ın merakla beklenen filmi “Kuzu” kara mizahıyla bu hafta sinemaseverlerle buluşuyor. Yılın merakla beklenen Pixar Stüdyosu animasyonu “Ters Yüz” konusu itibariyle de iddialı bir yapım olarak izleyicisi ile buluşuyor. Gupse Özay’ın da seslendirme kadrosunda yer aldığı filmi biz de sinema yazarımız Ali Ulvi Uyanık ile sizler için değerlendiriyoruz.

Yazın gelmesiyle açılan düğün sezonuna programımızda kayıtsız kalmıyor ve sizler için derlediğimiz sinemanın en güzel düğün sahnelerinden oluşan mini bir dosyamız programımızda yerini alıyor.

Sinema dünyasına dair son gelişmeleri, etkinlikleri ve güncel olayları merak edenler için Sadece Sinema, Ezgi Sütcü’nün sunumuyla 19 Haziran Cuma 19.05’de TRT Haber’de…


Leave a comment