Sadece Sinema-3 Nisan 2015 19:05 Logolu-Hızlı ve Öfkeli 7 TRT Haber Sadece Sinema 3 Nisan 2015 Full view

Sadece Sinema-3 Nisan 2015 19:05

Tolga Çetin’in imzasını taşıyan ‘’Figüran’’ film ekibiyle keyifli bir söyleşi…

Vizyon eleştiri bölümünde sinema tarihinin en istikrarlı aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli 7” mercek altına alınıyor…

17 yaşında standup komedyenliğine başlayan New Yorklu oyuncu Adam Sandler’ın en iyi beş performansı özel bir dosya ile Sadece Sinema’da…

Haftanın yerli komedilerinden ‘’Figüran’’ Tolga Çetin’in imzasını taşıyor. Sakar ve beceriksiz bir figüran olan Mutlu’nun, senaryosunu hayata geçirme planlarını anlatan film, yakın dostu Cempo ile bu uğurda girdiği mücadeleyi perdeye taşıyor. Mesleğinde bir sıçrama yapmak isteyen Mutlu hayatının projesini uygulama şansını yakalayabilecek mi film ekibine soruyoruz.

Sinema tarihinin en istikrarlı aksiyon serisi “Hızlı ve Öfkeli” yedinci filmle bu hafta karşımızda… Başrol oyuncularından Paul Walker’ın bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi nedeniyle senaryo değişikliklerine gidilen film, kalabalık ana kadrosuna ilaveten Jason Statham, Djimon Hounsou ve Kurt Russell gibi oyuncuların varlığıyla da renkleniyor. Filmin ayrıntılarını sinema yazarı Kerem Akça ile mercek altına alıyoruz.

Bu hafta “Şans Ayağıma Geldi”de izleyeceğimiz komedyen Adam Sandler, son yıllarda inişli çıkışlı kariyeri ile dikkat çekiyor. 17 yaşında standup komedyenliğine başlayan New Yorklu oyuncu, Hollywood’un pek çok komedyeni gibi Saturday Night Live şovunda yer alıp sinemaya geçmişti. Pek çok filminin senaristliğini üstlenip müziklerine de imza atan oyuncunun en iyi beş performansını özel dosyamızda ağırlıyoruz.

Sinema dünyasına dair son gelişmeleri, etkinlikleri ve güncel olayları merak edenler için Sadece Sinema, Ezgi Sütcü’nün sunumuyla 3 Nisan Cuma 19.05’te TRT Haber’de…


Leave a comment