Sadece Sinema-8 Ağustos 2015 12:20 Logolu-Ezgi Sütcü Sadece Sinema 8 Ağustos 2015 Full view

Sadece Sinema-8 Ağustos 2015 12:20

Marvel Çizgi Roman dünyasının, maruz kaldıkları radyasyon sonrasında farklı süper güçler elde eden ‘’Fantastik Dörtlüsü”, Vizyon Eleştiri bölümünde mercek altına alınıyor.

Türk Filmleri Köşesinde Ömer Kavur’un Orhan Pamuk ile işbirliği yaptığı, yazarın ‘Kara Kitap’ adlı eserinden bir bölümü senaryolaştırdığı ‘’Gizli Yüz”e yer veriliyor.

Sadece Sinema süper kötüleri bir araya getiren ilk çizgi roman uyarlaması ‘’İntihar Timi’’nin yayınlanan ilk görüntüleriyle başlıyor.

Marvel Çizgi Roman dünyasının, maruz kaldıkları radyasyon sonrasında farklı süper güçler elde eden ‘’Fantastik Dörtlüsü”, sinemada küllerinden doğuyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla bu hafta sinemada yeni bir başlangıç yapan film, Vizyon Eleştiri bölümünde mercek altına alınıyor.

Jake Gyllenhaal’u son derece dramatik bir rolde izleyeceğimiz “Son Şans”, izleyenlere boksörlerin hikâyelerini anlatan güçlü spor dramlarını hatırlattı. Sinemaseverlerin beğeniyle izleyeceği bu bölümde yumruklar konuşuyor.

Türk Filmleri köşesinde ise, Ömer Kavur’un Orhan Pamuk ile işbirliği yaptığı, yazarın ‘Kara Kitap’ adlı eserinden bir bölümü senaryolaştırdığı ‘’Gizli Yüz’’ekranlara geliyor.

Sinema dünyasına dair son gelişmeleri, etkinlikleri ve güncel olayları merak edenler için Sadece Sinema, Ezgi Sütcü’nün sunumuyla 8 Ağustos Cumartesi 12.20’de TRT Haber’de…


Leave a comment