• Home  /
  • Star   /
  • Salak İle Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) Filmi-9 Ocak 2016 19:30
Salak İle Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) Filmi-9 Ocak 2016 19:30 Jim Carrey And Jeff Daniels In ‘Dumb & Dumber’ - Jim Carrey and Jeff Daniels riding bike in a scene from the film 'Dumb & Dumber', 1994. (Photo by New Line Cinema/Getty Images) Full view

Salak İle Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) Filmi-9 Ocak 2016 19:30

Komedi tufanı Lloyd ve Harry, ortalığı karıştırmaya devam ediyor.

İkili, bu kez bir çocuğu arıyor.
Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle ekranlara gelecek.
İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır. O zamana kadar Harry, bir kız çocuğu olduğundan habersizdir. Bu onun için çok önemli bir hale gelir çünkü böbreğiyle ilgili yaşadığı sağlık sorununu çözmesi gerekmektedir. Öte yandan arkadaşı Lloyd, Mary tarafından reddedildiği için neredeyse “koma”lık haldedir. Yollara değişik bir araçla düşen ikili, Gözlem altında tutulmaları gerektiği akıl hastanesinden kaçarlar. Kilometrelerce yol kat ettikten sonra da birden kendilerini tahmin etmedikleri bir yerde bulurlar. Yalnızca zeki insanların oluşturduğu bir zirvenin ortasına düşüverirler. İkili yıllar sonra ortalığı karıştırmaya tüm hızlarıyla devam eder.

Yönetmen: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Oyuncular: Jim Carrey, Jeff Daniels, Rob Riggle
Türü: Komedi
Yapım Yılı: 2014- ABD


Leave a comment