• Home  /
  • Kanal 7   /
  • Şebnem Ve Fatih Kısaparmak İle Bayram Özel-26 Eylül 2015 21:00
Şebnem Ve Fatih Kısaparmak İle Bayram Özel-26 Eylül 2015 21:00 Logolu-Şebnem ve Fatih Kısaparmak İle Bayram Özel (2) Full view

Şebnem Ve Fatih Kısaparmak İle Bayram Özel-26 Eylül 2015 21:00

DUYGU DOLU ŞİİRLER VE TÜRKÜLER İZLEYİCİYLE BULUŞUYOR

Kanal 7 bayram coşkusunu ekrana taşımaya devam ediyor. Bayramın üçüncü akşamı Şebnem Ve Fatih Kısaparmak’la Bayram Özel programıyla izleyenlere hem duygu dolu hem de keyifli anlar yaşatacak.

Sanat dünyasının örnek çifti Şebnem ve Fatih Kısaparmak bayramın üçüncü akşamına renk katmaya geliyor. Seslendirdiği şiirlerle gönüllere taht kuran Şebnem Kısaparmak ve güçlü yorumuyla Fatih Kısaparmak şiirler, türküler ve hoş sohbetlerini Bayram Özel programıyla ekrana taşıyacak. İzleyiciler Şebnem ve Fatih Kısaparmak’la Bayram Özel programında kâh eğlenecek kâh duygu yüklü türkü ve şiirlerle hüzünlenecek. Çiftin küçük oğulları Kaan Kısaparmak’ın bağlama şovu ile türkülere eşlik ettiği programda ayrıca yöresel lezzetlere de yer verilecek. Hatay mutfağının eşsiz lezzetlerinin tanıtılacağı programda lezzet ustalarının şovları görenleri kendine hayran bırakacak.

Türküler ve şiirlerle dolu Şebnem ve Fatih Kısaparmak’la Bayram Özel 26 Eylül Cumartesi akşamı saat 21.00’de Kanal 7 ekranlarında olacak.


Leave a comment