Seçim 2015-7 Haziran 2015 16:00 Logolu-CNNTURK TV SECIM 2015 Full view

Seçim 2015-7 Haziran 2015 16:00

CNN TÜRK’te, Seçim 2015 yayını 7 Haziran Pazar günü saat 16:00’da başlayacak.

Ahmet Hakan, Şirin Payzın ve Mirgün Cabas uzman konuklarla beraber, il il canlı bağlantılarla sıcağı sıcağına seçim sonuçlarını değerlendirecek, soru ve yorumlarıyla fark yaratacak. 8 Haziran’da da “Seçim 2015” özel yayını deneyimli isimler ve konunun uzmanı isimlerle devam edecek.

53 milyon 700 bin seçmen sandık başına gidecek. CNN TÜRK’te, 174 bin sandıktan çıkacak sonuçları, 7 Haziran Pazar günü seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte, CNN TÜRK Ekonomi Müdürü Emin Çapa sade grafiklerle ve yalın bir dille yorumlayacak, verilerin arkasındaki gerçekleri analiz edecek.

Rakamların perde arkası
“2014 Yerel Seçimleri“nde 14 saat aralıksız ekranda kalarak satır aralarını yorumlayan Emin Çapa, seçmenlerin verdikleri oylarla siyasilere neler söylediklerini Seçim 2015 yayınlarında değerlendirecek.

CNNTURK.com’dan bir ilk…
Seçim günü Haber Merkezi‘nin kapıları
CNNTURK.com‘da açılacak…

CNNTURK.com, 7 Haziran Pazar günü CNN TÜRK Haber Merkezi‘ndeki seçim heyecanını canlı yayınlarla aktaracak.

CNN TÜRK canlı yayını televizyonda sürerken, CNN TÜRK Haber Editörü Cansel Poyraz Akyol ve Ekonomi Editörü Cem Seymen haberin mutfağından,
– canlı yayın anında kamera arkasında yaşananları,
– editörlerin haber temposunu,
– rejideki canlı yayın heyecanını,
– dakika dakika seçim sonuçlarını ve sıcak haberleri,
– reklam arasında konuklarla nelerin konuşulduğunu,
– il il yapılacak canlı muhabir bağlantılarıyla bölgedeki seçim heyecanını
cnnturk.com İnteraktif TV seçim özel yayınında an be an cnnturk.com/secimozel sayfasında görüntüleyecek. CNNTURK.com’a özel yayında, seçim sonuçları hem CNN TÜRK habercileri ve çalışanlarıyla hem de özel konuklarla yorumlanacak.

CNNTURK.COM/secim2015
Kişiselleştirilebilir seçim sayfası
cnnturk.com/secim2015 sayfasından da seçim yarışı dakika dakika takip edilebilecek. Haritalar üzerinden açılan sandık sayısını ve oyları anlık olarak izleyecek, interaktif seçim sayfanızı oluşturabileceksiniz.


Leave a comment