• Home  /
  • Kanal 7   /
  • Seçim Özel-1 Kasım 2015 18:40
Seçim Özel-1 Kasım 2015 18:40 Logolu-Seçim Özel Kanal 7 Full view

Seçim Özel-1 Kasım 2015 18:40

SEÇİMİN NABZI YİNE KANAL 7’DE ATACAK

1 Kasım 2015 Genel Seçim heyecanı Kanal 7’de yaşanacak. En hızlı, en güvenilir sonuçlar, doğru analizler ve birbirinden farklı seçim tabloları Kanal 7 ekranlarında olacak. Türkiye’nin önde gelen gazetecileri ve akademisyenleri gün boyu yaşanan gelişmeleri ve seçim sonuçlarını Seçim Özel yayınında değerlendirecek.

7 Haziran 2015’te gerçekleşen genel seçimlerde sandıktan koalisyon çıktı. Ancak yapılan koalisyon görüşmeleri olumlu neticelenmeyince yeniden seçim kararı alındı. Türkiye, 1 Kasım 2015’te yeniden sandığa gidecek.

Sandıktan tek başına iktidar mı, yoksa koalisyon mu çıkacak?

Türkiye bu sorunun cevabını 1 Kasım 2015 akşamı sandıkların kapanmasının akabinde yine Kanal 7 ekranlarında öğrenecek. Saat 18:40’da başlayacak olan Seçim Özel programında, Hülya Seloni ve Mehmet Acet’in sunumuyla, anlık seçim sonuçları tüm detaylarıyla izleyiciye aktaracak.

Parti genel merkezlerinden canlı bağlantıların yapılacağı Seçim Özel programı gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Gerçekleştirilecek canlı bağlantılarla bölgelerde yaşanan gelişmeler an be an aktarılacak. Seçim Özel yayınında, Türkiye’nin önde gelen gazeteci ve akademisyenleri sandıktan çıkan sonuçları değerlendirecek. Gün içerisinde seçim bölgelerinde yaşanan olaylar, sandıkların açılmasıyla başlayan heyecan ‘Seçim Özel’ programıyla ekranlara taşınacak.

Mehmet Acet ve Hülya Seloni’nin sunumuyla Seçim Özel yayını 1 Kasım Pazar akşamı saat 18:40’den itibaren Kanal 7’de…


Leave a comment