• Home  /
  • TV Gündemi   /
  • SHOW TV’NİN YENİ SEZONA DAMGA VURACAK DİZİSİ “İÇERDE” 19 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!
SHOW TV’NİN YENİ SEZONA DAMGA VURACAK DİZİSİ “İÇERDE” 19 EYLÜL’DE BAŞLIYOR! Logolu-İçerde Dizisi Fotoğrafları (7) Full view

SHOW TV’NİN YENİ SEZONA DAMGA VURACAK DİZİSİ “İÇERDE” 19 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

“İÇERDE”DEN İKİNCİ TANITIM!

Ay Yapım imzalı, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı ‘İçerde’nin ikinci tanıtımı yayınlandı. İlk tanıtımıyla büyük merak uyandıran İçerde, 19 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.

Kardeş olduklarından habersiz Polis Akademisi’nden mezun olmakta olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert’in (Aras Bulut İynemli) farklı mücadelelerini konu alan İçerde, sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekranlarda fırtınalar estirecek.

DEV KADRO “İÇERDE”DE!
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatacak İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu yer alıyor. Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği “İçerde”, nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile 19 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Show TV’de başlıyor.
İşte “İçerde”nin İkinci Tanıtımı!
http://www.showtv.com.tr/dizi/fragmanlar/icerde-sezon-1-bolum-1-izle/24848


Leave a comment