Sıcak Kalpler (Warm Bodies) Filmi-1 Mayıs 2015 23:30 WARM BODIES - TERESA PALMER and NICHOLAS HOULT star in WARM BODIES Ph: Jan Thijs © 2012 Summit Entertainment, LLC. All rights reserved. Full view

Sıcak Kalpler (Warm Bodies) Filmi-1 Mayıs 2015 23:30

“Ona rastlayana kadar bir ölüydü”
Zombi bir insana aşık olursa!
İnsanoğlu yaklaşık 8 yıl önce başlayan ve nedeni, nasıl yayıldığını artık hatırlanmayan bir zombi salgınının esiri olmuştur. Zombilerin sayısı, hayatta kalmayı başaran bir grup insandan çok daha fazladır; insanlar ellerindeki tüm silah teknolojisine rağmen kendilerini ancak yüksek duvarların ardına hapsederek emniyete almışlardır.

Zombilerin pek çoğu gibi havaalanında yaşayan R, bir gün arkadaşlarıyla beslenmeye çıktığında, kendisini öldürmek isteyen Julie ile karşılaşır. Onu ısırıp beslenmesi gerekirken aşık olmuştur, zira kaybettiği insani özellikleri teker teker ve yavaş yavaş yerine gelmeye başlar. Julie’ye hissettiği aşk kalbinin yeniden atmasını sağlarken, adını ve nasıl öldüğünü dahi hatırlamayan karakterimiz hislerini geri kazandıkça ‘iyileşir’; üstelik bu iyileşme etkisi salgından etkilendiğine inanılan diğer zombileri de olumlu yönde etkileyecektir. Tabii insanlığın geri kalanını inandırabilirlerse!

Yönetmen: Jonathan Levine
Oyuncular: Teresa Palmer, John Malkovich, Nicholas Hoult, Dave Franco, Rob Corddry
Türü: Komedi, Korku,Romantik
Yapım Yılı: 2013 – ABD


Leave a comment