Silikon Vadisi-15 Ocak 2017 14:00 Logolu-Silikon Vadisi 15 Ocak 2017 (2) Full view

Silikon Vadisi-15 Ocak 2017 14:00

AYDIN KURTOĞLU SİLİKON VADİSİ’NDE!

Dinçer Karaca ve Deniz Karaca’nın sunduğu “Hedef Bulma” ve “En İyi Gol” yarışmaları, ünlü konukları, yurt dışından görüntülerle teknoloji haberleri, ürün incelemelerinden oluşan test merkezi ve gündelik hayatımızı kolaylaştıran mobil hayat gibi daha bir çok bölümüyle birçok sorunuza yanıt bulacağınız Silikon Vadisi tüm hızıyla devam ediyor.

Ekranların en eğlenceli teknoloji programı Silikon Vadisi’nde bu hafta yine heyecan fırtınası kopuyor. Hedef Bulma Yarışması’nda büyük ödül için kıran kırana bir rekabet yaşanıyor.

Silikon Vadisi Test Merkezi’nde bu hafta Arda Meriç ve Silikon Vadisi Editörü Hande Arpalıgil, haftanın ürünlerini masaya yatırıyor ve ürünler üzerindeki testler başlıyor.

“Haftanın Konuğu” bölümünde bu hafta, müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen ve şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Aydın Kurtoğlu konuk oluyor.

“Mobil Hayat” bölümünde Dinçer Karaca, dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES 2017’de öne çıkan ürünleri bizlere Amerika’dan aktarıyor.

En iyi GOL yarışmasında oylama başlıyor. Son 4 haftanın en iyi golleri izleyici oylarıyla birincisini arıyor.

Siz de teknolojiden geri kalmak istemiyorsanız her Pazar saat 14.00’te Show TV’de yerinizi alın ve Silikon Vadisi ile teknolojinin keyifli dünyasının tadını çıkarın.

“Silikon Vadisi”, 15 Ocak Pazar saat 14.00’te Show TV’de!


Leave a comment