Silikon Vadisi-18 Aralık 2016 14:00 logolu-silikon-vadisi-2 Full view

Silikon Vadisi-18 Aralık 2016 14:00

REYHAN KARACA SİLİKON VADİSİ’NDE!

Dinçer Karaca ve Ayşe Erdoğmuş’un sunduğu “Hedef Bulma” ve “En İyi Gol” yarışmaları, ünlü konukları, yurt dışından görüntülerle teknoloji haberleri, ürün incelemelerinden oluşan test merkezi ve gündelik hayatımızı kolaylaştıran mobil hayat gibi daha bir çok bölümüyle birçok sorunuza yanıt bulacağınız Silikon Vadisi tüm hızıyla devam ediyor.

Ekranların en eğlenceli teknoloji programı Silikon Vadisi’nde bu hafta heyecan fırtınası kopuyor. Birbirinden iddialı iki rakip, Hedef Bulma Yarışması’nda büyük ödül için kıyasıya yarışıyor. Silikon Vadisi Test Merkezi’nde editörlerimiz Dinçer Karaca ve Arda Meriç, haftanın ürünlerini masaya yatırıyor ve ürünler üzerindeki testler başlıyor. Silikon Vadisi’nin haftanın konuğu bölümünde bu hafta Türk Pop Müziğinin sevilen isimlerinden Reyhan Karaca, yeni projeleri ve eğlenceli sohbetiyle konuğumuz oluyor. .

Siz de teknolojiden geri kalmak istemiyorsanız her Pazar saat 14.00’te Show TV’de yerinizi alın ve Silikon Vadisi ile teknolojinin keyifli dünyasının tadını çıkarın.

Silikon Vadisi, 18 Aralık Pazar saat 14.00’te Show TV’de!


Leave a comment