Söz Ve Müzik-15 Mart 2016 23:45 Logolu-Söz Ve Müzik Full view

Söz Ve Müzik-15 Mart 2016 23:45

ERKAN KOÇ VE GÜLSÜM ÇAL SÖZ VE MÜZİK’TE

Mehmet Ercan ve Mustafa Bozkurt’un hazırlayıp sunduğu “Söz ve Müzik” Salı gecelerini neşelendiriyor. ‘İçinizden geçenlerin değil, içinizde kalanların’ programı Söz ve Müzik zengin içeriği ve samimi sohbeti ile evlere misafir oluyor. Programın bu haftaki konukları Radyo 7’nin başarılı programcısı Erkan Koç ve Ege türkülerini modern bir altyapıyla seslendiren Gülsüm Çal olacak.

O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Mustafa Bozkurt ve Radyo 7’de programcı, Mehmet Ercan’ın bol keyifli, bol şiirli ve müzikli programı Söz ve Müzik’in konukları, Radyo 7’nin başarılı radyo programcısı ve yayınlanan ‘’Sevgipınarı’ ve ‘Aşk Yüzleşmeleri’ kitaplarının da yazarı olan çok yönlü radyocu, Erkan Koç olacak. Erkan Koç, Radyo 7’de uzun yıllardır sürdürdüğü programcılık kariyerinden bahsederken, meslektaşı Mehmet Ercan’la şiir düetleri yapacak. Bunun yanında Gülsüm Çal ‘Ege Türküleri’ albümünden, sevilen türkülerini Söz ve Müzik izleyicilerine özel olarak seslendirecek.

Programda ayrıca, dünya çapında bir hayran kitlesine sahip, birbiri ile sürekli kavga eden ama kalpleri birbirine kenetli, iki genç aşığın hikayesinin konu edildiği, Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi ‘Bir Garip Aşk’tan sevilen sahneler ve merak edilenler Söz ve Müzik’in ‘Bollywood Köşesi’nde yayınlanacak.

Mehmet Ercan ve Mustafa Bozkurt’un sunumuyla Söz ve Müzik her hafta Salı günü canlı yayınla 23.45’te Kanal 7’de…


Leave a comment