Söz Ve Müzik-2 Şubat 2016 23:45 Logolu-Söz Ve Müzik Full view

Söz Ve Müzik-2 Şubat 2016 23:45

KAHRAMAN TAZEOĞLU VE HAKAN SARICA SÖZ VE MÜZİK’İN KONUĞU

Mehmet Ercan ve Mustafa Bozkurt’un hazırlayıp sunduğu “Söz ve Müzik” Salı gecelerini neşelendiriyor. ‘İçinizden geçenlerin değil, içinizde kalanların’ programı Söz ve Müzik zengin içeriği ve samimi sohbeti ile evinize misafir oluyor. Programın bu haftaki konukları aşk üzerine yazdığı şiir ve roman kitaplarıyla tanınan usta Yazar Kahraman Tazeoğlu ile ‘Senden Kaldı’ albümüyle dinleyicilerin büyük beğenisini toplayan müzisyen Hakan Sarıca oluyor.

O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Mustafa Bozkurt ve Radyo 7’de programcı, aynı zamanda yazar Mehmet Ercan’ın bol keyifli, bol şiirli ve müzikli programı Söz ve Müzik bu hafta, Kahraman Tazeoğlu ve Hakan Sarıca’yı ağırlıyor. Son kitabı ‘Aşkla Kal’ ile izleyicileri şiire, aşka ve sevdaya doyuran Tazeoğlu, Söz ve Müzik’in sunucusu Mehmet Ercan ile en sevilen şiirlerini seslendirecek.

Programda ayrıca, son albümünde ‘’gitmek mi zor kalmak mı zor, bu yara senden kaldı’’ şarkısı ile dinleyicilerin beğenisini kazanan müzisyen konuğu, Hakan Sarıca ‘Senden Kaldı’ albümünden sevilen şarkıları Söz ve Müzik izleyicilerine özel olarak seslendirecek.

Mehmet Ercan ve Mustafa Bozkurt’un sunumuyla Söz ve Müzik her hafta Salı günü canlı yayınla 23.45’te Kanal 7’de…


Leave a comment