Tatlı Sohbetler-17 Temmuz 2016 11:10 Logolu-Tatlı Sohbetler 17 Temmuz 2016 Full view

Tatlı Sohbetler-17 Temmuz 2016 11:10

Dilek Türkan ve Dr. Ayça Kaya mutfakta buluştu!
Dilek Türkan mutfakta da iddiali!

Yorumcu Dilek Türkan ve Dr. Ayça Kaya Aynur Tartan’ın mutfağına konuk oldu. Sesi, duruşu ve hanımefendiliğiyle büyük beğeni toplayan Türkan; mutfakta Aynur Tartan’ı yalnız bırakmadı. Türkan, ‘Tatlı Sohbetler’de mutfaktaki iddiasını ortaya koydu. Sağlıklı yaşamın bilirkişisi Dr. Ayça Kaya, yaza özel beslenme tüyoları verdi.

Aynur Tartan’ın konuklarıyla birlikte sohbet ve lezzet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek “Tatlı Sohbetler”, Dilek Türkan ve Dr. Ayça Kaya’nın konuk olduğu yeni bölümüyle 17 Temmuz Pazar saat 11:10’da CNN TÜRK’te olacak.

Yorumcu Dilek Türkan, Aynur Tartan’ı mutfakta yalnız bırakmadı. Çok iyi yemek yaptığını söyleyerek mutfaktaki iddiasını ortaya koyan güzel yorumcu, özel reçete ve tariflerini ilk defa ‘Tatlı Sohbetler’de paylaştı. Evde zamanının büyük bir bölümünü mutfakta ailesiyle geçiren Türkan, tüm samimiyetiyle “Anneliğin tadı damağımda kaldı!” dedi. Sesinin huzuru, güzelliği ninniye benzetilen yorumcu bu konuda bir de itirafta bulundu ve kızının kendisinden hiç ninni dinlemediğini, dinlemek istemediğini söyledi.

“Ne yerseniz yiyin, sayarak yiyin!” diyen Dr. Ayça Kaya; yaz aylarına özel çok önemli beslenme tüyoları verdi. Bayram ve tatil kilolarından nasıl kurtulacağımızı son derece kolay ve uygulanabilir yöntemlerle anlatan Kaya; hem lezzetli hem de hafif, kilo aldırmayan mucize tariflerini programda paylaştı.


Leave a comment