Tatlı Sohbetler-3 Temmuz 2016 11:10 Logolu-Tatlı Sohbetler 3 Temmuz 2016 Ertuğrul Özkök (2) Full view

Tatlı Sohbetler-3 Temmuz 2016 11:10

ERTUĞRUL ÖZKÖK VE ŞEYDA COŞKUN MUTFAKTA BULUŞTU!

ERTUĞRUL ÖZKÖK VE ŞEYDA COŞKUN ILE BAYRAM TADINDA SOHBET!

Gazeteci Yazar Ertuğrul Özkök ile ünlülerin Yaşam Koçu Şeyda Coşkun; Aynur Tartan’ın mutfağına konuk oldu. “Tatlı Sohbetler”de bir araya gelen ikili; çocukluk günlerini, Ramazan ve Bayram anılarını, sofralarını, lezzetlerini anlatarak nostalji yaptı. İyi bir gurme olduğunu söyleyen Özkök; samimi mutfak itiraflarında bulunurken, Şeyda Coşkun sağlıklı beslenme ve zayıflama tüyoları verdi. İki ünlünün konuk olduğu Aynur Tartan’ın “Tatlı Sohbetler” programı; 3 Temmuz Pazar sabahı saat 11:10’da CNN TÜRK’te!

Türk medyasının en sevilen, en tarz sahibi ve en iddialı kalemlerinden Ertuğrul Özkök, “Tatlı Sohbetler”de anılar yolculuğuna çıktı. Kısa bir nostalji yapan Özkök; köklerini, nasıl bir ailede büyüdüğünü, eski Ramazanları, bayramları, bayram sofralarını ve lezzetlerini özlemle anlattı. Yemek yemenin bir kültür ve zevk işi olduğunu söyleyen Özkök; bir de küçük mutfak itirafında bulundu. “İyi bir gurmeyim ama yemek yapmayı bilmiyorum!” diyen Özkök; eşi Tansu Özkök’ün elinin lezzetinden ve meşhur sebze yemeklerinden de bahsetmeyi ihmal etmedi.

Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun; çocukluğunun bayramlarını, bayram buluşmalarını, sofralarını, lezzetlerini sevgi ve özlemle anlattı. Aynur Tartan ile birlikte mutfağa giren Coşkun; bayram için alternatif bir tarif paylaştı. Coşkun, hem sağlıklı hem de lezzeti diyet kurabiyesini “Tatlı Sohbetler” için hazırladı. Başarılı yaşam koçu ekran başındaki izleyiciler için sağlıklı beslenme ve zayıflama tüyoları da verdi.

Aynur Tartan’ın konuklarıyla birlikte sohbet ve lezzet yolculuğuna çıktığı, tadı-tuzu yerinde, enerjisi, neşesi yüksek “Tatlı Sohbetler”, Ertuğrul Özkök ve Şeyda Coşkun’un konuk olduğu yeni bölümüyle 3 Temmuz 2016, Pazar sabahı 11.10’da CNN TÜRK’te!
CNN TÜRK’te, medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerle mutfakta bir araya gelen Aynur Tartan; “Tatlı Sohbetler”de her hafta kolay, pratik, lezzetli küçük ikramlıkları konukları ile birlikte sevgi ve sohbetle hazırlıyor.


Leave a comment