• Home  /
  • Kanal D   /
  • TEGV 20.YIL KONSERİ-20 Aralık 2015 23:00
TEGV 20.YIL KONSERİ-20 Aralık 2015 23:00 Logolu-TEGV_Logo Full view

TEGV 20.YIL KONSERİ-20 Aralık 2015 23:00

Çocuklarımızın Eğitimi için Kanal D’de Buluşuyoruz

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), bu akşam saat 23.00’de Kanal D ekranlarından gerçekleştireceği özel yayınla çocuklarımızın eğitimine destek olmak amacıyla herkesi ekran başına davet ediyor.

Bu sene 20. yaşını kutlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için bu gece (20 Aralık Pazar) Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getiriyor.

Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran’ın gerçekleştireceği programa Ata Berk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin katılacak. Proje tasarim ve koordinatorlugunu Nice Bogdanovich’in yaptigi gecede sanatçılar, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın eşliğinde çocuklarımızla birlikte sevilen şarkıları seslendirecekler.

Kanal D’nin katkılarıyla canlı yayınlanacak olan bu sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilecek SMS ve bağışlarla 50 bin çocuğumuza eğitim desteği verilmesi hedefleniyor.

TGEV’ in 20.yılının kutlandığı bu muhteşem program Pazar gecesi saat 23.00’da Kanal D’de..


Leave a comment