Titiz Misin?-1 Ocak 2016 15:15 Logolu-Titiz Misin 1 Ocak 2016 Fotoğraflar (1) Full view

Titiz Misin?-1 Ocak 2016 15:15

SÜRPRİZLER VE MUHTEŞEM ÖDÜLLER “TİTİZ MİSİN?”DE!

Siz titiz olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilirim, lekelerle mücadelede üstüme yok, doğru ürünü doğru alanda kullanmak önemlidir, tozlara savaş açtım en titiz benim diyorsanız “Titiz Misin?” hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.
Haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacağı ve her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve “beş adet tam altın” kazanacak. Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.
“Titiz Misin?” Eyüp’teki Esra Çelik’in evine konuk oluyor. Haftanın dördüncü gününde Doç. Dr. Oğuz Özyaral bulaşık makinesinde oluşan kötü kokular nasıl giderilir ve güzel kokması için neler yapılmalıdır konuları üzerine püf noktalarını paylaşacak.

Birbirinden titiz dört yarışmacı, temizlenmeyi bekleyen evler, sürprizler ve muhteşem ödüller sizleri beklediği Türkiye’nin en titiz yarışması Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile “Titiz Misin?” tüm heyecanı ile Show TV’de sizleri bekliyor!

“Titiz Misin?” 1 Ocak Cuma saat 15.15’te Show TV’de!


Leave a comment