Titiz Misin?-15 Aralık 2015 16:45 Logolu-Titiz Misin 15 Aralık 2015 (3) Full view

Titiz Misin?-15 Aralık 2015 16:45

TEMİZLENMEYİ BEKLEYEN EVLER, SÜRPRİZLER VE MUHTEŞEM ÖDÜLLER!

Siz titiz olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilirim, lekelerle mücadelede üstüme yok, doğru ürünü doğru alanda kullanmak önemlidir, tozlara savaş açtım en titiz benim diyorsanız “Titiz Misin?” hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.
Haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacağı ve her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve “beş adet tam altın” kazanacak. Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.
“Titiz Misin?” ilk bölümünde Fatma Özuysal’ın İçerenköy’deki evine konuk oluyor. Haftanın ikinci gününde Doç. Dr. Oğuz Özyaral alışveriş torbaları eve geldiğinde buzdolabına nasıl yerleştirilmeli konusunda önemli ipuçları veriyor.
Birbirinden titiz dört yarışmacı, temizlenmeyi bekleyen evler, sürprizler ve muhteşem ödüller sizleri beklediği Türkiye’nin en titiz yarışması Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumu ile “Titiz Misin?” tüm heyecanı ile Show TV’de sizleri bekliyor!
“Titiz Misin?” 15 Aralık Salı saat 16.45’te Show TV’de!


Leave a comment