Titiz Misin?-25 Aralık 2015 15:15 Logolu-Titiz Misin 25 Aralık 2015 (3) Full view

Titiz Misin?-25 Aralık 2015 15:15

“TİTİZ MİSİN?”DE HAFTA FİNALİ!

Siz titiz olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? Temizliğin püf noktalarını en iyi ben bilirim, lekelerle mücadelede üstüme yok, doğru ürünü doğru alanda kullanmak önemlidir, tozlara savaş açtım en titiz benim diyorsanız “Titiz Misin?” hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizleri bekliyor.
Haftanın beş günü, dört yarışmacının verilen zorlu temizlik görevlerini tamamlayarak birinci olmak için yarışacağı ve her yarışmacıya, Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın “titizlik puanı” vereceği yarışmada puanlama belli olduktan sonra haftanın birincisi belli olacak ve “beş adet tam altın” kazanacak. Her gün bir konuda püf noktası köşesinin yapılacağı “Titiz Misin?” izleyiciyi hem eğlendirecek hem de günlük hayatın büyük bir parçası olan temizliğin nasıl doğru ve sıkılmadan yapılacağını gösterecek.
“Titiz Misin?” Küçükyalı’daki Cemile Türk’ün evine konuk oluyor. Haftanın dördüncü gününde Doç. Dr. Oğuz Özyaral gardıroptaki kötü kokuların nasıl giderileceğini konusunda haftanın son mis püfünü anlatacak.

“Titiz Misin?”in 5. gününde çeşitli etapların olduğu büyük finalde kıyasıya yarış, eğlenceli dakikalar Doç. Dr. Oğuz Özyaral sunumuyla ekrana geliyor

“Titiz Misin?” 25 Aralık Cuma saat 15.15’te Show TV’de!


Leave a comment