Tülin Şahin İle Moda-17 Ocak 2016 13:00 logolu-tülin_sahin Full view

Tülin Şahin İle Moda-17 Ocak 2016 13:00

Ekranların en kaliteli,en şık, moda programı “Tülin Şahin ile Moda” bu hafta da dopdolu…
2016’in ilk ödül töreni geçtigimiz günlerde Hollywood’da düzenlenen Altın küre ödülleri oldu. Çok konuşulan törenin kırmızı halısında yaşanan şıklık yarışından görüntüler ekranlara geliyor.
Mağazalarda indirimler başladı! Peki Kış indiriminde neleri mutlaka almak gerekiyor?
Lüks saatler nasıl yapılıyor? Tülin Şahin, çok özel bir saat ve mücevher mağazasında bunu bizzat denedi.
Kadınların ayakkabı tutkusu varsa erkeklerin de saat tutkusu var. Erkekler için saat trendleri ne yönde gidiyor ve erkekler ne sıklıkta saat alışverişi yapıyor?
Çağdaş Türk Sanatı eserleri, arşivsel baskı tekniği ile orijinaliyle aynı kalitede sanatseverler ile buluşuyor. Sınırlı sayıda üretilen özel baskı eserleri kaçırmayın…
Artık saçlarımızı daha hızlı ve gür uzatmak mümkün! Tülin, Türkiye’nin tek trikoloji merkezini ziyaret edip denedi! Saç sorunlarınızın cevapları bu haberimizin içinde!
Dünyaca ünlü Fransız lüks markadan eşarp ve şal bağlama teknikleri! Birbirinden güzel fular, şal desenlerine ve pratik bağlama şekillerine hayran kalacaksınız!
Kış cildimizi ve saçlarımızı çok yıpratıyor! Bu yüzden Kış aylarında nemlendiricimizi yüzümüze nasıl sürmeliyiz? Peki ya kuruyan ve sönen saçlar için ne yapmalı? Tülin’in pratik tüyoları Pazar günü Star’da.


Leave a comment