Tülin Şahin İle Moda-24 Ocak 2016 13:00 Logolu-Tülin Şahin İle Moda 27 Eylül 2015 (33) Full view

Tülin Şahin İle Moda-24 Ocak 2016 13:00

3 ay sonra yazlıkları giymeye başlıyor olacağız! Hazırlıklar şimdiden başlamalı! I-lipo ile tek seansta 3 cm incelmeye ne dersiniz? Uygulamalı olarak bu yeni trendin bilgileri geliyor!

Yıllar önce sınırlı sayıda üretilen lüks bir markanın çantasını veya elbisesini alamadıysanız sakın üzülmeyin!!! Artık bulabilirseniz? Peki nerede ve nasıl?

Bu haberimiz sadece hanımları değil beyleri de çok ilgilendiriyor! Sadece 3 seansta göbeğinizde six pack leriniz yani baklavalarınız olması mümkün!

İstanbul’un göbeğinde İsviçre’den getirtilmiş orjinal bir dağ evinin içinde bulunan restaurantta, İsviçre mutfağını tanımaya ne dersiniz? Yemeğin ardından Tülin, o ortama yakışacak birbirinden güzel kombin önerilerinde bulundu!!! Bazılarına çok şaşıracaksınız!

Karın yağmasına şüphesiz ki en çok çocuklar seviniyor… Tülin Şahin’in karla ilgili tüyosu eminiz, yetişkinleri de çok sevindirecek!

Genç izleyicelerimizden en çok “akne sorunları” ile ilgili sorular alıyoruz! Akneli cilt 3 adımda nasıl çözülür? Ve akneli cilt nasıl bir makyajla kapatılmalı?

Rahatlıkla evde uygulayabileceginiz pratik ve eglenceli güzellik ve bakım tüyoları neler?

Hepsi ve daha fazlasını bulabileceğiniz Tülin Şahin ile Moda başlıyor.


Leave a comment