Uçuş Zamanı-5 Nisan 2015 13:30 Logolu-Aslı Mavitan Uçuş Zamanı Full view

Uçuş Zamanı-5 Nisan 2015 13:30

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile Ankara’dan İstanbul’a olan uçuşunda ekip olarak biz de katılıyor ve her iki havaalanında da kendisiyle sohbet ediyoruz.

UÇUŞ ZAMANI
TRT Haber ekranlarında yepyeni bir havacılık programı: Uçuş Zamanı

Ülkemizde, son 10 yılda büyük bir atılım yapan sivil havacılığın gelişimini, havacılık dünyasından en son gelişmeleri, birbirinden değerli konuklarla yapılan uçuş seyahatlerini ekranlarınıza getiren Türkiye’nin Havacılık Programı UÇUŞ ZAMANI, TRT Haber’de.

Programımızın bu bölümünde konuğumuz, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu. Sayın Bakan’ın Ankara’dan İstanbul’a olan uçuş programına ekip olarak biz de katılıyor ve her iki havaalanında da kendisiyle sohbet ediyoruz.

Sunuculuğunu Aslı Mavitan’ın yaptığı Uçuş Zamanı’nında bu hafta ayrıca, Türk Havayolları Teknik A.Ş. Havacılık Bakım ve Onarım Merkezi’nde, uçak boyama, motor bakımı gibi çalışmalarla ilgili incelemelerimizi getiriyoruz ekranlarınıza.

Yolcuların hayatını kolaylaştıran pratik bilgileri ve havacılığın gelişimini özetleyen rakamsal verileri içeren videografikleri, havacılık dünyasından en son gelişmeleri aktaran haberleri, uçak bileti kazanma fırsatı sunan yarışması ile Uçuş Zamanı, 5 Nisan Pazar 13.30’da TRT Haber’de


Leave a comment