• Home  /
  • TV Gündemi   /
  • YETER’İN YENİ SEZON TANITIMI TIKLANMA REKORLARI KIRDI!
YETER’İN YENİ SEZON TANITIMI TIKLANMA REKORLARI KIRDI! Logolu-Yeter Yeni Sezon Tanıtım (1) Full view

YETER’İN YENİ SEZON TANITIMI TIKLANMA REKORLARI KIRDI!

BU ÖZLEM ARTIK “YETER”!..

Geçtiğimiz sezona damgasını vuran, atv’nin en çok izlenen dizilerinden YETER’in yeni bölüm tanıtımı ilgi odağı oldu. Seyircilerin özlem ve hasretle beklediği dizinin yeni fragmanı hem televizyonda hem de sosyal medyada izlenme rekorları kırdı.
YETER’in yeni sezon bölümleri, çok daha heyecanlı, tempolu ve izleyenleri derinden etkileyecek sahnelerle dopdolu… Dizinin sürprizlerle dolu yeni sezon bölümlerini Eylül ayından itibaren atv’de nefes nefese izleyeceksiniz.
YETER ailesine yeni sezonda birbirinden ünlü sanatçılar da katıldı. Ekin Türkmen Miray, Hazım Körmükçü ise Atlas karakteriyle YETER’in yeni bölümlerinde rol alacak.
Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş’ın kaleme aldığı YETER’de, Pelin Karahan, Yurdaer Okur ile birlikte, Ekin Türkmen, Hazım Körmükçü, Wilma Elles, Tolga Evren, Rüçhan Çalışkur, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Cenk Torun, Doğancan Sarıkaya, Eliz Neşe Çağın gibi isimler de rol alıyor.
YETER’in yeni sezon 27. Bölümü Eylül ayında atv ekranlarına gelecek.


Leave a comment