Yoldan Çık-21 Haziran 2015 21:00 Logolu-Yoldan Çık Göynük Full view

Yoldan Çık-21 Haziran 2015 21:00

Yoldan Çık, bu hafta rotasını, doğayla insanoğlunun barışık yaşadığı, mucizeler şehri Göynük’e çeviriyor.

TRT Haber, benzerlerinden farklı, sıradışı, büyüleyici güzellikleri ilginç anekdotlarla gözler önüne serecek bir gezi programını ekranlarına getiriyor: Yoldan Çık…

Türkiye içinde yer alan ve kahverengi tabela statüsünde koruma altında bulunan tarihi ve turistik yerleri, farklı çekim teknikleri ve bakış açısıyla ekrana taşıyacak olan Yoldan Çık, anlatılan bölgenin tarihi geçmişinden, bugün geldiği noktaya kadar yaşanan olayları yansıtıyor. Kültürel farklılıklarımızı ve yöresel zenginliklerimizi akıcı bir anlatıyla sunan program, zengin hava çekimleriyle de dikkat çekiyor.

Kuzeyin nemli toprakları, gökyüzüyle bir anlaşma yapar. Göğün Mavi mucizesine karşılık, Yemyeşil sevgisini sunan yeryüzü, avucunda sakladığı canlılar için güvenli ve sakin bir hayat armağan eder. Tüm bu şölene insanoğlu, inci misali bembeyaz ahşap evleri ve barışın simgesi zafer kulesiyle karşılık verir. Yoldan Çık, bu hafta rotasını, doğayla insanoğlunun barışık yaşadığı, mucizeler şehri Göynük’e çeviriyor. Bu güzellikten nasibinizi almak için Yoldan Çık’ı kaçırmayın.

Yoldan Çık yeni bölümüyle 21 Haziran Pazar 21.00’de TRT Haber’de…


Leave a comment