Yolun Başındayken-4 Temmuz 2015 10.30 Logolu-Görkem İldaş Yolun Başındayken Sunucusu Full view

Yolun Başındayken-4 Temmuz 2015 10.30

Yolun başındayken ihtiyacın olan ne? İyi bir plan mı, güçlü bir tutku mu, parlak bir hedef mi yoksa sadece hayal kurmak mı?

3. nesil üniversite öğrenciye ne kazandırır? Kampüs hayatı üniversite seçiminde ne kadar etkili olmalı? Görkem İldaş soruyor, Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu yanıtlıyor.

Girişimci doğulur mu yoksa olunur mu? Bir girişimcide olması gereken özellikler neler? Eğitim sistemi öğrenciyi girişimci yapar mı? Av. Mansur Topçuoğlu ile girişimcilik konuşuluyor.

Hukuk eğitimi isteyen üniversite adayları ekran başına! Hukuk eğitimine kimler yatkın? Uluslararası alanda hukukçu olmak için neler gerekiyor? Yrd. Doç. Dr. Mehmet İstemi ve Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Sever anlatıyor.

Üniversite öğrenciye iş bulmalı mı? Kariyer planlamada üniversite öğrenciye nasıl yardımcı olur? Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan soruları yanıtlıyor.

Sosyal olanaklar üniversite seçiminde ne kadar önemli olmalı? 3. Nesil üniversitelerin sunduğu olanaklar neler? Nişantaşı Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Levent Uysal anlatıyor.

Yolun Başındayken bugün (4 TEMMUZ CUMARTESİ) saat 10.30’da Habertürk TV’de.


Leave a comment